Lovren igrao 90 minuta, Klopp slavio prvi put; United je ispao

Nogometaši Liverpoola i Manchester Cityja izborili su plasman u četvrtfinale Capital One kupa, a Dejan Lovren vratio se nogometu i odigrao svih 90 minuta na Anfieldu...

Dejan Lovren debitirao je pod vodstvom novog trenera Jürgena Kloppa koji je ostvario prvu pobjedu na klupi Liverpoola. U osmini finala Capital One kupa "redsi" su u teškoj utakmici prošli Bournemouth 1-0 zahvaljujući golu Nathaniela Clynea iz 17. minute.

Lovren je odigrao svih 90 minuta u prvom meču nakon više od mjesec dana izbivanja zbog ozljede.

Manchester City nije imao milosti protiv Crystal Palacea na Etihadu. Slavio je 5-1 uz golove Bonyja, De Bruynea, Iheanacha, Touréa te Manuela Garcíje. U još jednom okršaju premijerligaša Southampton je pobijedio Aston Villu 2-1.

Manchester United pobrinuo se za iznenađenje večeri i nastavio niz ispadanja velikana nakon što su jučer iz liga-kupa izletjeli Arsenal i Chelsea. "Crvene vragove" nakon penala na Old Traffordu izbacio je drugoligaš Middlesbrough (3-1). Golman gostiju Tomás Mejías obranio je udarce Rooneyju i Youngu, dok je Michael Carrick promašio cijeli gol.