'Lukaku je slomljen. Trebao je na godišnji, ali ga je otkazao'

Srce mu je slomljeno. Trebao je nakon prvenstva ići na godišnji odmor, ali ga je otkazao. Za tri dana će se vratiti u Inter i početi trenirati kako bi što prije uhvatio pravu formu, pišu talijanski mediji

Belgijski napadač Romelu Lukaku (29) u šoku je nakon što su ispali sa Svjetskog prvenstva, pišu talijanski mediji.

Tragičar Belgije ušao je u igru protiv Hrvatske u drugom poluvremenu u kojem je imao niz velikih prilika, ali srećom, nije ih realizirao.

Belgija je ispala u osmini finala, a Hrvatska je remijem (0-0) prošla u daljnju fazu natjecanja gdje ih čeka pobjednik skupine E.

Lukaku nije u formi kao što je nekad bio, a promašio je apsolutno sve prilike. Imao je ukupno pet udaraca u okvir gola, od kojih su tri bila iz peterca, a najveća je bila u 61. minuti susreta kada je bio praktički ispred gola i pogodio stativu.

U sudačkoj nadoknadi ga je pak spriječio Joško Gvardiol koji mu je klizećim startom izbio loptu s noge u čistom ziceru.
Nakon utakmice je u naletu bijesa razbio klupu nakon čega se rasplakao pa ga je pomoćni trener Thierry Henry tješio.

"Srce mu je slomljeno. Trebao je nakon prvenstva ići na godišnji odmor, ali ga je otkazao. Za tri dana će se vratiti u Inter i početi trenirati kako bi što prije uhvatio pravu formu", piše Gazzetta dello Sport.

Lukaku ove sezone nije započeo niti jednu utakmicu u dresu Intera zbog ozljeda dok protiv Kanade uopće nije igrao.

Prognoziraj pobjednika SP-a i osvoji reprezentativni dres Luke Modrića! Klikni OVDJE.