Mallorci bod protiv Malage, Villarreal pobijedio Racing

Nogometaši Mallorce se bore za četvrto mjesto na ljestvici španjolske Primere, ali su napravili kiks odigravši samo 1-1 na svom terenu protiv Malage

Prije ove nedjelje je Mallorca na svom terenu imala 14 pobjeda i dva poraza (Sevilla i Barcelona). Nije ovom prilikom Mallorca pobijedila momčad koja je cijelo drugo poluvrijeme igrala s igračem manje, budući je u 44. minuti crveni karton dobio srpski nogometaš Stepanov. No, s igračem manje je Malaga čak i povela  pogotkom Nigerijca Obinne u 86. minuti. Domaćin može zahvaliti Adurizu barem na jednom bodu, jer je ovaj zabio u posljednjim trenucima ogleda. Mallorca trenutačno ima bod više od Seville, no sastav iz Andaluzije tek navečer igra utakmicu 34. kola. Prema mjestu koje osigurava nastup u Europa ligi  jurišaju nogometaši Villarreala. Premda su do 70. minute gubili kod Racing Santandera, pobijedili su na kraju 2-1 pogocima Godina i Brazilca Nilmara, koji je time došao do jubilarnog 10 pogotka u sezoni. Hrvatski nogometaš Mate Bilić nije igrao za Sporting koji je u Gijonu poražen od Valladolida 2-0. Time je Sporting i dalje ugrožen od ispadanja, imaju samo pet bodova više od Tenerifa koji su na 18. mjestu.