Malo čudo u Metzu: Pogledajte dramatičan povratak Slovenije

Serijom 5-0 naši susjedi Slovenci vratili su se u utakmicu nakon što su gubili 28-23 šest minuta prije kraja utakmice. Tunižani su tako ostati bez pobjede koju su vrijedno gradili cijelu utakmicu...

Velika uzbuđenja viđena su na utakmici Slovenije i Tunisa koji su podijelili bodove, završilo je 28-28. Činilo se kako je Vujini puleni izgubiti važne bodove, šest minuta prije kraja Slovenija je gubila velikih pet golova razlike.

Međutim, serijom 5-0 naši susjedi vraćaju se u utakmicu te osvajaju bod. Efekt motivatora Veselina Vujovića došao je itekako do izražaja, niti prvi, niti posljednji put.

Gol vrijedan boda zabio je Blaž Janc pet sekundi prije kraja utakmice što mu je bio šesti na utakmici. Vid Kavtičnik zabio je sedam komada, a kod Tunisa je briljirao Mosbah Sanai koji je zabio osam.