Manchester pobjegao na +5, gol Kranjčara

U zadnjih pola sata Manchester United zabio četiri gola i tri utakmice prije kraja ima pet bodova prednosti nad Chelseajem

Sir Alex Ferguson slavio je kao nikad i imao je zašto - njegov Manchester United u gostima je pobijedio Everton 4-2 iako je do 60. minute gubio 2-0. Kad je mladi Eagles u sudačkoj nadoknadi zabio četvrti Unitedov gol, Škot nije izdržao... - Kako stoji Chelsea? Je li gotovo? - mahao je nekom na klupi. Čim su mu javili da jest, da je Bolton zbilja “otkinuo” bod prvacima, podivljao je od sreće. Manchester već slavi, imaju pet bodova više od Chelseaja, a do kraja su samo tri utakmice i trebalo bi se dogoditi čudo da ne osvoje naslov prvaka. Na početku se nije baš činilo da bi “vragovi” mogli slaviti na Goodisonu. Sir Alex je ostavio Cristiana Ronalda na klupi i United je odmah upao u probleme. Stubbsov slobodnjak zakačio je Carricka i Everton je u 15. minuti poveo. Na 2-0 povisio je Manuel Fernandes u 50. minuti, no onda je počeo “uragan”: O’Shea je smanjio, a bivši igrač Uniteda Phil Neville ubrzo zabio autogol za 2-2. Kad je Sir Alex uveo Ronalda, gosti su ubacili u petu brzinu - Rooney i Eagles osigurali su potpuni preokret, vjerojatno i naslov Unitedu.