Ovako trpa samo Super Mario! Mandžo dokrajčio Olympiacos

Nakon što je zabio Monacu u polufinalu i Realu u finalu prošle sezone, Mario Mandžukić završio je posao u Torinu golom Olympiacosu za 2-0. Prvi gol zabio je Gonzalo Higuain

Počeo je od prve minute istisnuvši iz prvih 11 Gonzala Higuaina, napadača od 90 milijuna eura. Juventus je dugo lomio Olympiacos, a načeo ga je upravo preko Higuaina kojem je devet minuta trebalo za gol (ušao u 60. minuti).

Mandžo se ulaskom Higuaina preselio na lijevo krilo i završio posao zabivši za 2-0 Juventusa deset minuta prije kraja utakmice i prvu pobjedu ove sezone u Ligi prvaka.

POGLEDAJTE VIDEO

Imao je Mandžo i malo sreće, branič Olympiacosa spašavao je gol, ali izbio je loptu ravno na natrčalog Hrvata. Mandžukiću je to treći gol u zadnje tri utakmice Juventusa u Ligi prvaka, zabio je Realu u finalu i Monacu u polufinalu prošle sezone.

Juventus se oporavio nakon teškog 3-0 poraza od Barcelone u prvom kolu i vratio na pobjedničke staze u Ligi prvaka.