Mandžo briljira: Zabio HSV-u, to mu je 10. gol u Bundesligi...

Centaršut na drugu stativu dobro je ispratio, utrčao prije braniča i s nekoliko metara glavom loptu pospremio u bliži kut. Bio mu je to već 10. gol u Bundesligi ove sezone

Igrao je sjajno pa je neobjašnjivo nekoliko utakmica bio u ulozi gledatelja, a otkad ga je trener Magath opet vratio u početnu postavu, Mario Mandžukić redovito zabija i ne misli prepustiti mjesto nekom drugom.

Wolfsburg je u petak navečer pobijedio HSV 2-1, a prvi gol dao je hrvatski reprezentativac. Odličan centaršut na drugu stativu dobro je ispratio, utrčao prije braniča i s par metara glavom loptu pospremio u bliži kut. Bio mu je to već 10. gol u Bundesligi ove sezone.

Dovoljno da ga pohvali i prevrtljivi Magath koji je iznimno težak 'na jeziku'.

- Mandžo ima čudesne i rijetko viđene predispozicije.

Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu kao i Mladen Petrić kod gostiju. Ivo Iličević igrao je do 80. minute.

Ovakvim igrama Mariju raste cijena i postao je najskuplji, ali i zasigurno najbolji igrač Wolfsburga i 'cementira' si mjesto i u početnoj postavi reprezentacije.