Medveščak pao kod Vienna Caplitalsa, crni niz traje...

Porazom 5-1 od sjajnih Vienna Capitalsa hokejaši Medveščaka produljili su niz poraza na čak šest utakmica. Uskoro će se priključiti nova pojačanja

Debitantska sezona Medveščaka u EBEL ligi došla je do desetog kola. I šestog poraza u nizu. Prošlosezonski polufinalist Vienna Capitalsi pobijedili su Zagrepčane 5-1, vrlo uvjerljivo i dominantno. Vodili su Bečani i 5-0, a cijela priča zapravo je završila vrlo brzo. Nageler je zabio u 4., pa Gratton u 8. minuti, i u tako ranoj fazi utakmice domaća momčad imala je dva gola viška. U prvih osam minuta druge trećine zabili su Capitalsi još dva gola, točnije zabio ih je Werenka. Pet minuta nakon što je Rodman zabio za 5-0, počasni gol za Medveščak potpisao je Corey.