Medvjedi doživjeli poraz na gostovanju kod Jesenica

Hokejaši Medveščak upisali su četvrti poraz u EBEL-u. Bolje su bile Jesenice na domaćem ledu 3-2. Medvjedi u petak dočekuju austrijski Linz

Golom koji su u 58. minuti primili s igračem više na ledu hokejaši Medveščaka upisali su četvrti poraz u osmom kolu EBEL lige, gostujući u Jesenicama. Bilo je 3-2 za domaćina. Brett Lysak svladao je inače vrlo dobrog Roberta Kristana (28 obrana) iz kontranapada nakon 57 minuta i 46 sekundi igre na asistencije Mitje Robara i Douglasa Nolana. Do kraja utakmice igrači Teda Satora nisu uspjeli izjednačiti. Cijelu su utakmicu inače Zagrepčani lovili Jeseničane, koji su vodili također 1-0 i 2-1. Strijelci za Medveščak bili su John Hecimovic u 14. i Robby Sandrock u 42. minuti. Na 2-2 Sandrock je izjednačio s igračem više na ledu. U sljedećem kolu Medveščak u petak, osmog listopada, u Domu sportova dočekuje Linz.