Milan do pobjede protiv Genoe: Reina obranio penal u 93. min!

Namučila se momčad Zvone Bobana da dođe do pobjede utakmici prepunoj kartona. Na kraju je ipak Milan obranom Reine u 93. minuti sačuvao prednost 2-1 na Genoinom stadionu...

Nogometaši Milana pobijedili su u 7. kolu Serie A u gostima kod Genoe s 2-1 i tako prekinuli seriju od tri poraza zaredom.

Povela je Genoa golom Danca Lasse Schonea u 41. minuti, no Milan već početkom drugog dijela dolazi do preokreta. Prvo je u 51. minuti iz solo akcije pogodio Theo Hernandez, a u 57. minuti igrač Genoe Davide Biraschi skrivio je penal koji je u gol pretvorio Franck Kessie. Biraschi je pritom i isključen, a u 79. minuti "pocrvenio" je i igrač gostiju Davide Calabria. U sudačkoj nadoknadi golman Milana Reina ruši Koumaea, no španjolski vratar ipak brani penal Schoneu

Za Genou je cijelu utakmicu odigrao Marko Pajač, a Ante Rebić je susret odgledao s klupe Milana.

Milan je sada 11. s 9 bodova, a Genoa je ostala predzadnja sa svega pet osvojenih bodova.