Mlade momčadi: Murić izborio penal, Barcelona izvukla bod...

Robert Murić, koji je u Ajax stigao iz Dinama, odigrao je 70 minuta protiv Barcelone u utakmici mladih momčadi u Ligi prvaka. Izborio je penal, a susret je završio 2-2

Mlade momčadi Barcelone i Ajaxa odigrale su treće kolo Lige prvaka kao predigra seniorima na Nou Campu. Utakmica je završila 2-2, a za Ajax je 70 minuta odigrao Robert Murić, talentirani napadač koji je u momčad "kopljanika" otišao iz Dinama.

Murić je bio odličan, u 34. minuti izborio je penal za Ajax. Kad je izlazio iz igre 20 minuta prije kraja utakmice Ajax je vodio 2-0. No Barcelona se spasila golovima Enguenea i Carbonella u razmaku od samo šest minuta.

Za Ajax su zabili El Idrissi i Van Bruggen.