Mladen Petrić u pet minuta zabio dva gola Nurnbergu!

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video
Hrvatski reprezentativac nastavio je s ubojitom golgeterskom formom. Nakon fenomenalnog gola Fulhamu, Mladen Petrić je Nurnbergu 'utrpao' dva

Nogometaši HSV-a nisu duhom klonuli nakon ispadanja u polufinalu Europske lige protiv Fulhama. Mladen Petrić nastavio je s ubojitom golgeterskom formom te je u pretposljednjem kolu Bundeslige zabio dva gola Nurnbergu u razmaku od samo pet minuta. Na poluvremenu je HSV vodio 3-0. Prvi je gol zabio Pitroipa, a tada je na scenu stupio hrvatski nogometni reprezentativac. Prvo je na povratnu loptu hladnokrvno zabio u rašlje, da bi potom glavom povisio na 3-0. Na kraju je sudbinu Nurnberga, koja je vjerojatno ispadanje iz Bundeslige, zapečatio Ruud van Nistelrooy golom za 4-0.