Mladi rukometaši izgubili su u polufinalu nakon produžetaka

Hrvatski rukometaši do 21 godine izgubili su u polufinalu Svjetskog prvenstva koje se igra u BiH. Bolja je bila reprezentacija Španjolske i to nakon produžetaka (36-35)

Hrvatski rukometaši na Svjetskom prvenstvu za igrače do 21 godine izgubili su u polufinalu od Španjolske nakon produžetaka 36-35. Šteta za loše odigrano prvo poluvrijeme nakon kojeg su Španjolci imali prednost 17-12.

No Golužini igrači su se čudesno vratili u utakmicu. Obrana je funkcionirala sve bolje, lopte su počele ulaziti u mrežu i Hrvatska je bila nadomak finala. No dosta je snage izgubljeno u tom jurišanju za pet španjolskih golova prednosti.

Na kraju, najgore. Poraz u produžetku. Španjolci su slavili golom prednosti. Hrvatska je imala posljednji napad. Izvadio je Goluža golmana, ali nismo uspjeli zabiti...

Protiv Francuza za broncu

Naši mladi rukometaši imaju dan odmora, a onda kreću u borbu za broncu protiv Francuza. Utakmica se igra u nedjelju u 15 sati u Sarajevu.