Modrić i društvo opet u borbi za vrh! Real pobijedio Valenciju

Real Madrid djelomično je oprao gorak okus od prošlotjedne blamaže u Eibaru kada je kraljevski klub poražen sa sramotnih 3-0, a danas je na Santiago Bernabeuu pala Valencia 2-0.

Iako momčad Santiaga Solarija i nije bila naročito uvjerljiva, tri boda su tu. A s njima i peto mjesto koje vodi u Europsku ligu, što je možda napokon znak nekih boljih dana.

Goste je načeo - gost. Kraljevski klub autogolom Wassa došao je do vodstva u osmoj minuti. Danac je glavom matirao svog golmana te dao vodstvo protivniku, a onda je krenulo zatišje...

Bilo je nekih prilika na obje strane, no bez pogodaka, sve do 83. minute kada Lucas zabija na asistenciju Karima Benzeme za konačnih 2:0.

Luka Modrić igrao je 72 minute, a onda ga je zamijenio Valverde.