Monaco pobijedio Reims 3-2: Subašić 'zaplivao' kod gola

Subašić je u 71. minuti krivo procijenio let lopte i otišao u prazno, što su gosti znali iskoristiti i izjednačili na 2-2. No u 95. minuti za pobjedu Monaca je zabio Kurzawa

Monaco je u prvoj utakmici 26. kola Le Championnata kao domaćin teškom mukom pobijedio Reims 3-2 te se tako vodećem PSG-u, koji ima utakmicu manje, približio na samo dva boda.

Za klub iz Kneževine, već po običaju, 90 minuta je odradio hrvatski golman Danijel Subašić, međutim ovu utakmicu će pokušati što prije zaboraviti, jer je upravo on bio sukrivac za drugi gol gostiju. Naime, Subašić je u 71. minuti krivo procijenio let lopte i otišao u prazno, što su gosti znali iskoristiti i preko Onianguea izjednačili na 2-2.

Inače, Monaco je dva puta vodio golovima Germaina (8') i Toulalana (63'). Oniangue je u 53. minuti izjednačio na 1-1.

Monaco je ipak stigao do slavlja i to golom Layvina Kurzawe u petoj minuti sudačke nadoknade.