Musa proslavio rođendan: Želja je hrvatsko europsko zlato

Pivot hrvatske rukometne reprezentacije Željko Musa proslavio je u Splitu 32. rođendan. Suigrači mu su prije zajedničkog ručka otpjevali "Sretan ti rođendan", a posebne čestitke dobio je od izbornika Line Červara

Prošle godine Željko Musa rođendan je proslavio nekoliko dana uoči početka Svjetskog prvenstva u Francuskoj. Uz čestitke suigrača Željko je intimno poželio da Hrvatska zaigra u finalu.

Tada se to činilo kao vrlo teška misija, no do finala dijelio nas je jedan udarac. Zlatko Horvat je u polufinalu protiv Norveške u posljednjoj sekundi imao sedmerac za pobjedu. Promašio je, a Hrvatska izgubila u produžecima.

Ove godine Željko slavi rođendan u Splitu, četiri dana prije početka Eura i prve utakmice protiv Srbije. Želja je opet ista - Hrvatska u finalu i pobjeda za zlato, jedinu medalju koja nam nedostaje. Hrvatski rukometaši dvaput su igrali finale Europskog prvenstva, u Norveškoj 2008., kada smo izgubili od Danske i 2010. u Austriji kada smo izgubili od Francuske.

Željko je dobio dvije torte, a posebno mu je čestitao i izbornik Lino Červar... E, pa Željko, ostvarile ti se želje i da osvojimo više to europsko zlato...