Napadač zabio 2 gola pa dobio alergijsku reakciju na - travnjak

Giuseppe Sculli u nedjelju je u dresu Lazija zabio dva gola Palermu, a onda ga je iz igre izvadio trener Reja. Kasnije je objasnio da je dobio osip, vjerojatno na travnjak

Napadač Lazija Giuseppe Sculli došao je u siječnju iz Genoe, a u nedjelju je Palermu zabio svoja prva dva ovosezonska gola u Seriji A. Lazio je pobijedio 2-0, a Sculli je napokon svojom igrom pokazao zašto je doveden u rimsku momčad.

Igrao je odlično, dominirao terenom i pošteno mučio braniče Palerma, no onda u 52. minuti šok za navijače. Trener Edoardo Reja ga vadi van. Zašto? Sculli je dobio alergijsku reakciju tijekom utakmice na - travnjak.

- Dobio je osip i oči su mu bile krvave krajem prvoga poluvremena. Uzeo je antihistaminik, no nije pomoglo. Morat će na testove - pojasnio je Reja.

Liječnici pretpostavljaju se da je alergijsku reakciju kod Scullija izazvala zelena boja kojom su pokriveni dijelovi sasušenog travnjaka na Olimpijskom stadionu.