Napoli pregazio Fiorentinu: Utrpali su im čak šest golova

Vodstvo je napuljskom klubu već donio Insigne u petoj minuti, a do poluvremena je utakmica praktički bila riješena. Ovo je jedan od najgorih poraza Fiorentine u povijesti

U dvoboju 17. kola Serie A Napoli je na svom stadionu s čak 6-0 nadigrao Fiorentinu i vratio se na treće mjesto.

U 36. minuti zabio je Demme, a tek dvije minute kasnije zabio je Lozano.

U 45. minuti za 4-0 zabio je Zielinski. Nakon predaha - opet ista priča... U 72. minuti iz penala je opet zabio Insigne, a u 89. minuti je konačnih 6-0 postavio Politano.

Ovo je jedan od najgorih poraza Fiorentine u povijesti, a loša sezona za njih se nastsavlja. Klub iz Firence sad je 14. s 18 bodova.