Napoli slavio kod Fiorentine, ozljeda Vrsaljka, remi Milana

Šime Vrsaljko je počeo utakmicu za Genou, ali u 21. minuti morao je napustiti travnjak zbog problema s koljenom. Juventus je kod kuće 'razbio' Cataniju 4-0

U srijedu je odigrano osam utakmica 10. kola Serie A, a što se tiče hrvatskih igrača loša vijest je ozljeda Šime Vrsaljka.

On je počeo utakmicu za Genou, ali u 21. minuti morao je napustiti travnjak zbog problema s koljenom. Genoa je na domaćem terenu golom Gilardina u 57. minuti pobijedila Parmu 1-0. Gilardino je mogao gol zabiti već u 3. minuti, ali je promašio penal.

U derbiju kola Milan i Lazio su odigrali na San Siru 1-1. Domaćini su poveli prekrasnim golom Kake s ruba šesnaesterca u 54. minuti, a bod gostima je donio Ciani u 72. minuti.

Ivan Kelava i Igor Bubnjić s klupe su gledali pobjedu Udinesea na gostovanju kod Sassuola. Na klupi su cijelu utakmicu bili Ante Rebić i Josip Radošević u utakmici Fiorentine i Napolija koju su gosti dobili 2:1.

Aktualni prvak Juventus je golovima Vidala, Pirla, Teveza i Bonuccija dobio Cataniju 4-0.