Ne ide bez Vlašića! Jurić i Torino remizirali protiv davljenika lige

Ivan Jurić protiv Cremonesea nije mogao računati na hrvatskog reprezentativca Nikolu Vlašića, a Torino je remijem pao na 9. mjesto

U 23. kolu Serie A Torino je kod kuće remizirao s Cremoneseom 2-2, a jedva je došao i do tog jednog boda.

Ivan Jurić protiv najgore momčadi talijanske lige nije mogao računati na hrvatskog reprezentativca Nikolu Vlašića, a njegova je momčad golom Sanabrije iz penala došla u vodstvo u 41. minuti.

Međutim, gosti okreću u nastavku u razmaku od 20 minuta golovima Tsadjouta (54') i Valerija (74'), a bod Torinu spasio je Singo u 79. minuti na asistenciju Mirančuka.

Utakmicom Torina i Cremonesea kompletirano je 23. kolo Serie A nakon kojeg vodeći Napoli ima 62 boda, a drugoplasirani Inter čak 15 manje. Torino je pao na 9. mjesto, dok je Cremonese s devet bodova zakovan za dno tablice.