Nesuđeni Dinamov golman: Dario Krešić darovao CSKA

Dario Krešić, nesuđeni golman Dinama vrlo loše je reagirao nakon kornera u 82. minuti što je iskoristio Musa. Lokomotiv je kod kuće poražen od CSKA s 2-1

Moskovskom Lokomotivu ne ide ni nakon što je otišao Slaven Bilić. U trećem kolu ruskog prvenstva kod kuće je poražen od CSKA 2:1.

Vedran Ćorluka odigrao je čitavi susret, a Dario Krešić je ušao u 51. minuti i krivac je za pobjednički gol CSKA. Nesuđeni golman Dinama loše je reagirao nakon kornera u 82. minuti što je iskoristio Musa. Goste je u vodstvo doveo Honda iz slobodnjaka u 19. minuti, a u 75. je izjednačio Tarasov.

Uz Lokomotiv nakon tri odigrana kola stoje sva tri znaka - pobjeda, remi i poraz.