Nevjerojatan ispad Džeke: U talijanskom kupu pljunuo suca?

Nastavio se kapetan reprezentacije BiH ljutiti i nakon što je zaradio isključenje, a potom se porječkao i s krilom fiorentinskog kluba Federicom Chiesom, koji je Džeku i suigračima lagano utrpao hat-trick

Edin Džeko priredio je nemilu scenu navijačima Rome u teškom porazu od Fiorentine 7-1 u talijanskom kupu. A na terenu je bio tek 26 minuta!

Pri rezultatu 4-1 u 72. minuti (Džeko ušao u 46.) 'dijamant' se naljutio na suca, a svoj bijes izbacio je tako što je istog i, čini se, - pljunuo. Gianluca Manganiello očekivano to nije tolerirao te je napadača rimskog kluba brzinski poslao na tribine.

Nastavio se kapetan reprezentacije BiH ljutiti i nakon što je zaradio isključenje, a potom se porječkao i s krilom firentinskog kluba Federicom Chiesom, koji je Džeku i suigračima lagano utrpao hat-trick.

Nakon Džekinog izlaska Roma je primila još tri pogotka. Jedan je zabio Chiesa, a dva Simeone.