Nexe se 40 minuta držao kod prvaka Europe pa se ugasio...

U 24. minuti hrvatski doprvak vodio je s 12-9, ali poslije 40. minute kod 18-18 gubio je korak. Dibirov je zabijao, a Vardar u pet minuta otišao na +5 i tu, realno, prelomio utakmicu

Ni nakon trećeg kola Nexe još nema bod u SEHA ligi. Našičani su nakon Novog Sada i kod kuće protiv Tatran Prešova izgubili u Skoplju kod branitelja naslova Vardara (27-25) koji je goste iz Slavonije shvatio ozbiljno, pa "izmišljanja" sa sastavom nije bilo.

Najjači Vardar mučio se s Nexeom jedno poluvrijeme. U 24. minuti hrvatski doprvak vodio je s 12-9, ali poslije 40. minute kod 18-18 gubio je korak. Dibirov je zabijao, a Vardar u pet minuta otišao na +5 i tu, realno, prelomio utakmicu. U završnici su Našičani serijom 6-1 uljepšali poraz u kojemu su Mileta i Dumenčić zabili po četiri gola, dok je kod Vardara Dibirov brojao do 9, a Ivan Čupić zabio jednog.

Veszprem je bio Spartakov gost u prvoj utakmici ikad odigranoj u Moskvi u SEHA ligi. Mađari su došli sa svojom U21 momčadi pojačanoj za Mačkovšeka i golmana Szekelyja i svejedno dobili s 26-23. Nije baš neka pohvala za Ruse...