Nishikorijev turnir: Japanac je slavio četvrtu godinu u nizu...

Kei Nishikori osvojio je naslov na teniskom ATP turniru u Memphisu nakon što je u finalnom meču pobijedio Amerikanca Taylora Fritza rezultatom 6-4, 6-4

Četvrtu godinu zaredom Japanac Kei Nishikori osvojio je naslov na teniskom ATP turniru u Memphisu nakon što je u finalu pobijedio Amerikanca Taylora Fritza sa 6-4, 6-4.

Osim Nishikorija samo su još Roger Federer, Novak Đoković i Rafael Nadal osvajali neki turnir četiri godine zaredom.

Finalist US Opena i sedmi tenisač svijeta je na iznenađenje sviju izgubio svoj prvi servis i gubio je 3-0 prije nego se "probudio" i okrenuo igru u svoju korist tako da do kraja meča nije imao većih problema protiv Fritza, 145. na ATP ljestvici koji je na turnir došao zahvaljujući pozivnici.

Za 18-godišnjeg Fritza, osvajača juniorskog US Opena 2015. finale u Memphisu znači i skok na 103. mjesto na ATP ljestvici.