Ništa od 1. mjesta: Bilićevom Bešiktašu samo bod kod kuće

Rizespor je poveo na početku drugog poluvremena, a bod za momčad koju vodi bivši hrvatski izbornik, Slaven Bilić, donio je Sahan golom u 81. minuti utakmice...

Turski Bešiktaš, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, odigrao je 1-1 na domaćem travnjaku protiv Rizespora te tako propustio priliku preuzeti prvo mjesto na tablici.

Gosti su poveli početkom drugog poluvremena, a bod momčadi Slavena Bilića donio je Sahan u 81. minuti utakmice.

Bešiktaš sada ima četiri boda, kao i Galatasaray, Akhisar Belediyespor, Gaziantepspor, Fenerbahče te Eskisehirspor, dok je Rizespor na desetom mjestu sa samo dva osvojena boda.