Njemačka: Asistencija Ivice Olića, gol Andre Mijatovića

Ivica Olić je asistirao Guerreru za pobjednički gol u susretu između HSV-a i Borussije (D). Mijatović je bio strijelac za Arminiju u remiju s Hannoverom

Hrvatski reprezentativac Ivica Olić ušao je u igru u 56. minuti i asistirao Peruancu Guerreru za pobjednički gol HSV-a protiv Borussije iz Dortmunda (1-0). Na utakmici je bio i hrvatski izbornik Slaven Bilić kojeg je režiser prijenosa prikazao u više navrata. Olić je u tih 35 minuta bio ponajbolji igrač na terenu. Mladen Petrić je odigrao cijelu utakmicu za Dortmund, dok je Robert Kovač susret odgledao s klupe za pričuve. Bivši Dinamov igrač Andre Mijatović je postigao vodeći gol Arminije u remiju s Hannoverom (2-2). Momčad Energieja je priredila najveće iznenađenje 24. kola Bundeslige. Na svom terenu su svladali Bayern 2-0, a Steven Rivić je odigrao odličnu utakmicu i asistirao Jeliću za prvi gol. Drugi pogodak postigao je opet Jelić. To je Bayernu tek drugi poraz u prvenstvu. Mario Cvitanović i Ivan Radeljić odradili su svih devedeset minuta u momčadi iz Cottbusa. Josip Šimunić odigrao je u obrani Herthe cijelu utakmicu na gostovanju (0-0) kod Hanse u Rostocku.

REZULTATI 24. KOLA:
Hansa- Hertha 0-0, Karlsruhe – Eintracht 0-, Bochum – Stuttgart 1-, HSV – Borussia 1-0, Hannover – Arminia 2-2, Energie – Bayern 2-0