NLB liga: Cedevita je doma bila sigurna protiv FMP-a

Cedevita je u Zagrebu bila bolja od FMP-a. Tako su upisali dvanaestu pobjedu u regionalnoj NLB ligi. Jermaine Anderson postigao je 16 koševa

Košarkaši Cedevite upisali su dvanaestu pobjedu u utakmici 23. kola regionalne NLB lige. U Zagrebu su bili bolji od FMP-a 79-67. Prva četvrtina (30-14) usmjerila je utakmicu ka pobjedi domaćina, a treća (20-12) i potvrdila da će se proslaviti šesta pobjeda u posljednjih osam utakmica natjecanja. Najzaslužniji za nju bio je Jermaine Anderson s 16 postignutih koševa, četiri uhvaćene lopte i šest asistencija. Treba pohvaliti i korisne Marina Baždarića (14 poena, četiri skoka) i Andriju Žižića (16 poena, sedam skokova), kao i Tomislava Petrovića, koji je u 12 minuta igre postigao isto toliko koševa bez i jednog promašaja. Miroslav Raduljica bio je najveća prijatnja pobjedi domaćina. Ubacio je 13 koševa, te imao osam uhvaćenih lopti, no petnaesti poraz momčadi nije uspio spriječiti.