NLB: Radnički iz Kragujevca bolji od Zadrana osam razlike

Novi poraz su upisali igrači Zadra gostujući kod Radničkog koji je pobijedio 97-89. Zadar je sa pet pobjeda i dalje neslavni rekorder ove sezone regionalne lige...

U petak je odigrana prva utakmica 19. kola regionalne NLB lige. Novi poraz su upisali igrači Zadra gostujući kod Radničkog koji je pobijedio 97-89. Zadar je sa pet pobjeda i dalje neslavni rekorder ove sezone...

Na poluvremenu je Zadar čak i vodio 44-42, no skupo su platili lošu izvedbu u trećoj četvrtini. Tih je deset minuta Radnički dobio sa 32-20, pa su do kraja rutinirano čuvali prednost.

Sa 19 poena, 11 asistencija i četiri ukradene lopte najbolji je pojedinac kod Zadrana bio Marko Car, dok je 22 poena dodao Mario Dundović. Ostale se utakmice ovog kola igraju tijekom subote i nedjelje.