Nova pobjeda Prosinečkog, Kayserispor peti na ljestvici

Bila je to peta pobjeda u posljednjih šest utakmica Kayserispora, uz jedan remi kojeg ima u tom razdoblju. Nastavio je tako klub Prosinečkog penjanje na ljestvici

Robert Prosinečki i dalje niže odlične rezultate sa svojim Kayserisporom u turskoj Süper Ligi. Ove nedjelje, u 24. kolu, Kaysersipor je kao domaćin s 2-1 pobijedio Mersin...

Bila je to peta pobjeda u posljednjih šest utakmica Kayserispora, uz jedan remi kojeg ima u tom razdoblju. Nastavio je tako klub Roberta Prosinečkoga penjanje na ljestvici i trenutačno se nalazi na čak petom mjestu prvenstvene ljestvice, na dva boda od mjesta koje dogodine vodi u Europa ligu!

Doduše, kompletiranjem 24. kola Kayserispor bi mogao pasti za dvije pozicije, ukoliko Bursa i Kasimpasa ostvare pobjede.

Dursun je u današnjoj utakmici doveo momčad Roberta Prosinečkog u vodstvo u 23. minuti prvog dijela, Eser je u 50. izjednačio za goste, a svega šest minuta kasnije Bobo je donio Kayserisporu tri boda.

Recimo i da je pogodak Esera bio tek drugi koji je Kayserispor primio u posljednjih 540 minuta.

Süper Lig, 23. kolo:

Kayserispor - Mersin 2-1 (Dursun 23, Bobo 56 / Eser 50)

Redoslijed: 1. Galatasaray 47 (24 utakmice), 2. Fenerbahçe 40 (-1), 3. Beşiktaş (-1), 4. Antalyaspor 37, 5. Kayserispor 35...