Novi debakl Mladosti, uprava smijenila Đuhu

U 5. kolu vaterpolske Superlige Jug CO na Savi je pobijedio Mladost 14-9, a odmah nakon utakmice uprava je smijenila trenera Đuhu

Igrali su posljednju četvrtinu, Mladost je zaradila igrača više, Đuho zvao time-out... Ono što je slijedilo u vaterpolu se ne vidi nikad, ali apsolutno nikad. Umjesto da dođu do ruba bazena na dogovor s trenerom Đuhom, igrači su ga ignorirali, čekali da prođe ta minuta i nastavili igru. Neshvatljivo, otprilike kao da u košarci tijekom time-outa svi ostanu na parketu. No Đuho se nije pretjerano uzbuđivao. Igrači još manje. Ionako je za sve bilo prekasno. A da stvar bude gora, Dubrovčani su došli samo odraditi utakmicu. Emil Nikolić svima je dao priliku, promijenio čak tri golmana i uza sve to “pregazio” Mladost. Konačnih 14-9 još dobro i izgleda jer Zagrepčani su gubili i po sedam golova razlike. No unatoč još jednom debaklu Veselin Đuho nije izgledao zabrinuto. Tvrdio je kako momčad priprema za finale. Nije bio svjestan da je u tim trenucima već bio bivši. Uprava se odmah nakon utakmice izvanredno sastala i - smijenila ga.