Novi poraz Cibone! Vukovi pali u Laktašima, stigao im Pilepić

Kod Cibone je Ljubičić postigao 15 koševa, a Rozić i Markota po 13, dok je Igokeu predvodio Lešić s 20 ubačaja. Cibona se sada nalazi na sedmom mjestu tablice regionalne lige

U utakmici 13. kola regionalne košarkaške ABA lige zagrebačka Cibona je izgubila u Laktašima od Igokee s 69-87 (17-14, 14-34, 24-15, 14-24).

Cibona je dobila prvu četvrtinu s 17-14, ali je potom uslijedila ključna druga četvrtina koju su domaćini dobili s čak 34-14 i dvoboj je praktički bio odlučen. Kod Cibone je Ljubičić postigao 15 koševa, a Rozić i Markota po 13, dok je Igokeu predvodio Lešić s 20 ubačaja.

I Cibona i Igokea sada imaju po pet pobjeda i osam poraza, te se nalaze na sedmom, odnosno šestom mjestu regionalnog košarkaškog natjecanja.

A Cibona je danas obznanila i promjene u sastavu. Za njih više neće nastupati nekadašnja nada hrvatske košarke, Nik Slavica, koji će izgleda put Šibenika, dok će dres vukova u nastavku sezone nositi šuter Fran Pilepić.