Rakitić zabio, Barca na krilima Messija pregazila Celtu u kupu!

Messi je zabio dva komada u 15 minuta, a da stvar za gosta postane još teža, osobno se pobrinuo i sam Alba koji je za 3-0 zabio u 28. minuti na asistenciju, pogađate... Lea Messija. Završilo je 5-0, Raketa je bio sjajan

Junački je Celta iz Viga izvukla 1-1 na svom Balaídosu u prvoj utakmici osmine finale španjolskog Kupa kralja. Ostavilo je to odluku o pobjedniku za uzvratni meč na Nou Campu koji je bio neizvjestan točno 15 minuta. Završilo je 5-0 za katalonsku momčad, a 'petardu' je zaokružio naš veznjak Ivan Rakitić.

RAKETIN GOL

Po tko zna koji put, ukazao 'svemirac' Lionel Messi i u 13. i 15. minuti s lakoćom pogodio mrežu Alvareza. Kod oba gola asistirao mu je Jordi Alba. I tu je već sve bilo jasno...

Da stvar za gosta postane još teža, osobno se pobrinuo i sam Alba koji je za 3-0 zabio u 28. minuti na perfektnu, nemoguću asistenciju, pogađate... Lea Messija. Tri minute kasnije Barcelona ima 4-0 poslije gola Luisa Suareza.

U drugom poluvremenu Barcelona je napadala i dalje, ali ne toliko snažno da bi ponovili rapsodiju iz prvog. Pobjedu je okrunio Ivan Rakitić golom glavom poslije kornera u 87. minuti.