Odbojkašice dobile Francusku te tako došle na korak od SP-a

Hrvatske odbojkašice slavile su u Rovinju protiv Francuske u sklopu kvalifikacija za plasman na SP. Danas od 20:15 sati igraju ključnu utakmicu protiv Nizozemske...

Hrvatska ženska odbojkaška reprezentacija slavila je u 2. kolu kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo.

Hrvatska je u Rovinju bila bolja od Francuske 3-1. Druga je to pobjeda hrvatskih odbojkašica u dva kola. U prvom kolu odbojkašice su bile uvjerljive protiv Mađarske.

U drugom susretu 2. kola naše skupine, Nizozemska je pobijedila Mađarsku 3-0 pa Hrvatska i Nizozemska imaju po dvije pobjede. Danas (nedjelja) od 20:15 sati ove dvije reprezentacije odlučuju o prvom mjestu i izravnom putniku na SP.

Odbojkaši bez šanse

Hrvatski odbojkaši u 2. kolu skupine K u kvalifikacijama za odlazak na SP izgubili su od Turske 3-2. Odbojkašima je to drugi poraz i ostali su bez šanse za plasman na Svjetsko prvenstvo.