"Vukovi" na hrvatski pogon: Dva gola Perišića, jedan Olića

Ivan Perišić i Ivica Olić obilježili su sjajnu pobjedu Wolfsburga protiv Nürnberga u 30. kolu Bundeslige. "Vukovi" su slavili 4-1, Perišić je zabio dva gola, a Ivica Olić jedan

Wolfsburg je u 30. kolu njemačkog prvenstva na svojoj Volkswagen Areni dočekao Nürnberg. Poveli su gosti preko Markusa Feulnera u osmoj minuti utakmice, ali onda na scenu stupa čudesni hrvatski dvojac Olić - Perišić.

Prvo je Ivica Olić izjednačio u 19. minuti utakmice da bi Ivan Perišić zabio za vodstvo u 22. minuti. Wolfsburg je pet kola prije kraja još uvijek u igri i za osvajanje četvrtog mjesta koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka i utakmica protiv Nürnberga bila im je od velike važnosti. Navijači "vukova" slave hrvatski dvojac koji im je tu pobjedu omogućio.

U drugom poluvremenu Wolfsburg je zabio za 3-1 golom Malande. Točku na i sjajne predstave Wolfsburga stavio je Ivan Perišić na asistenciju Ivice Olića. Kakav dan za hrvatske igrače u ovom bundesligaškom klubu...