Olić opet zabio, ozljeđeni Petrić iznesen s terena

Nogometaši HSV-a bez poteškoća su na svom trevnjaku svladali Energie Cottbus 2-0, a strijelac prvog gola bio je Ivica Olić. Ozljedio se Petrić

Hrvatski reprezentativac Ivica Olić nastavlja s odličnim izvedbama u svom Hamburger SV-u. U prvenstvanom ogledu njemačke lige protiv Energieja iz Cottbusa zabio je vodći gol u 22. minuti, te i u nastavku utakmice igrao vrlo dobro. Nažalost, njegov partner u napadu Mladen Petrić ozljedio se u 29. minuti i zasad se ne zna koliko će izbivati s travanjaka. Petrić je srušen udarcem u leđa, nakonn čega je morao biti iznesen s travnjaka. Radi se o ozljedi bedra. Petrića je zamijenio Nijemac poljskog podrijetla Piotr Trochowski, koji je samo deset minuta kasnije zabio za 2-0.