Olić protiv Badelja: Wolfsburg i HSV odigrali bez pobjednika

U nedjelju su odigrana dva susreta 15. kola Bundeslige. Olićev Wolfsburg i Badeljev HSV odigrali su bez pobjednika 1-1, dok je Werder pobijedio kod Hoffenheima 4-1

U 15. kolu Bundeslige Wolfsburg je ugostio HSV, a na kraju su se obje momčadi morale zadovoljiti bodom. Susret je završio bez pobjednika 1-1.

Gosti iz Hamburga poveli su u 26. minuti kada je na asistenciju Rudnevsa zabio Beister. Bod Wolfsburgu donio je u 68. minuti Kjaer udarcem glavom.

Ivica Olić za Wolfsburg igrao je do 86. minute kada je umjesto njega ušao Srđan Lakić. Milan Badelj je za HSV odigrao cijelu utakmicu.

U drugoj utakmici nedjeljnog programa Werder je pobijedio kod Hoffenheima 4-1. Za pobjedu gostiju najzaslužniji je Marko Arnautović, koji je zabio hat-trick.