Osijek pobijedio Lokomotivu te od Dinama preuzeo vrh HNL-a!

Osijek je slavio protiv Lokomotive 2-1. Hajradinović je zabio oba gola za domaće, prvi iz penala za 1-0, drugi je bio majstorija s 25 metara u rašlje za 2-1. Lokomotiva je imala 1-1 tek četiri minute golom Radonjića

Nogometaši Osijeka skočili su na prvo mjesto prvenstvene ljestvice nakon što su u subotu u 6. kolu Prve HNL u Gradskom vrtu svladali Lokomotivu 2-1(1-0).

Dvostruki strijelac za Osijek bio je Haris Hajradinović, u 7. minuti iz penala, te u 74. kada je majstorski zabio sa 25 metara. Jedini pogodak za Lokomotivu postigao je Dejan Radonjić u 70. minuti iz kaznenog udarca.

Utakmica je odigrana na stadionu Gradski vrt pred 1.000 gledatelja, a sudio je Igor Pajač iz Svetog Ivana Zeline.

Osijek je, barem privremeno, zasjeo na vrh HNL-a izjednačivši se s Dinamom, ali Osiječani imaju bolju gol razliku. Dinamo u nedjelju igra derbi protiv Rijeke na Maksimiru.