Osijek iz penala srušio Lokose i nastavio bitku protiv Hajduka

Na stadionu Gradski vrt pred 1.500 gledatelja jedini pogodak zabio je Antonio Perošević u 55. minuti iz penala, kojeg je skrivio Valentić kada je u kaznenom prostoru oborio veznjaka Osijeka Kneževića

U posljednjem susretu 31. kola Prve HNL Osijek je u ponedjeljak pobijedio Lokomotivu sa 1-0, te se je bodovno izjednačio sa trećeplasiranim Hajdukom, oba kluba imaju po 59 bodova.

Na stadionu Gradski vrt pred 1.500 gledatelja jedini pogodak zabio je Antonio Perošević u 55. minuti iz penala, kojeg je skrivio Tomislav Valentić kada je u kaznenom prostoru oborio veznjaka Osijeka Josipa Kneževića.

Ofenzovic Peroševiću je to bio sedmi gol u prvenstvu.

Na ljestvici vodi Rijeka sa 79 bodova, osam više od Dinama. Hajduk je treći sa 59 bodova, koliko ima i Osijek.