Mance načeo Slaven, Marić ga dokrajčio: Osijeku prva tri boda

Osijeku idu prva tri boda u novoj sezoni. Skenderova momčad s 2-0 svladala je Slaven Belupo uz golove napadača Mancea i Marića. Posebno se svidio Mance

U prvom susretu prvog kola Prve HNL u Gradskom vrtu nogometaši Osijeka slavili su protiv Slaven Belupa s 2-0 (1-0).

Osječani su nadigrali koprivnički sastav i pokazali dobru formu uoči europskog sraza sa sofijskim CSKA. Posebno se to odnosi na drugo poluvrijeme u kojem su dominirali nakon slabog prvog dijela.

Marić riješio sve

Domaćin je poveo dvije minute prije isteka poluvremena, a strijelac je bio Antonio Mance, pojačanje iz Nantesa, koji se posebno svidio.

U nastavku su Osječani propustili čak četiri velike prilike, a u 85. minuti igrač gostiju Međimorec je dobio crveni karton. Samo minutu kasnije Mirko Marić postavlja konačnih 2-0.

Pred nešto više od 2000 gledatelja na stadionu Gradski vrt sudio je Jović iz Zagreba.