Pašalić zabio za Monaco, Srna i Dudu "preživjeli" su Istanbul

Pašalić je za svoj novi klub zabio treći gol u Monacovoj 3-1 pobjedi na gostovanju kod Young Boysa u Švicarskoj. Šahtar je odigrao 0-0 na gostovanju kod Fenera...

Na europskim terenima u prvim utakmicama trećeg pretkola Lige prvaka bili su Darijo Srna i Eduardo, Danijel Subašić i Mario Pašalić te Danijel Pranjić.

Pašalić je za svoj novi klub zabio u Monacovoj 3-1 pobjedi kod Young Boysa u Švicarskoj. Mario je zabio u 75. minuti utakmice, a na golu Monaca bio je Subašić.

Srna i Eduardo prošli su neokrznuti na paklenom gostovanju kod Fenerbahčea . Završilo je 0-0. Srna je odigrao cijelu utakmicu, a Eduardo je ušao u 77. minuti susreta.

Panathinaikos je pobijedio Club Brugge 2-1. Danijel Pranjić igrao je cijelu utakmicu i dobio je žuti karton. Mladen Petrić nije ulazio u igru.