Perišić sezonu otvorio golom; Monaco pregazio Tottenham

Nogometaši Wolfsburga plasirali su se u drugo kolo njemačkog kupa pobjedom nad Karlsruheom 3-1. Perišić je zabio gol, a Ivica Olić igrao je u napadu od prve minute

Ivan Perišić nije mogao bolje otvoriti sezonu. U prvom službenom nastupu u novoj sezoni zabio je gol za svoj Wolfsburg. “Vukovi” su slavili 3-1 protiv Karlsruhea na gostovanju u 1. kolu DFB Pokala, njemačkog kupa, a hrvatski nogometaš zabio je gol u 14. minuti.

Za Wolfsburg su zabili još i Diego te Schäfer, a za domaćina Alibaz. Ivica Olić i Ivan Perišić od prve su minute igrali u momčadi Wolfsburga. Perišić je zamijenjen u 75., a Olić u 87. minuti utakmice. Prije 'vukova' prolaz dalje su osigurali Borussia, Bayer, Kaiserslautern, Hoffenheim...

Monaco se poigrao s Tottenhamom

Nogometaši nove europske sile Monaca u prijateljskoj su utakmici lakoćom pobijedili Tottenham 5-2. Nakon prvih 45 minuta Monaco je vodio 1-0, no u drugom dijelu suigrači Danijela Subašića priredili su pravu golijadu. Dva gola za Monaco zabio je najskuplji njihov igrač Radamel Falcao. Subašić je branio cijelu utakmicu, dok na drugoj strani ipak nije bilo ozlijeđenog Garetha Balea.