Petrić zabio za Panathinaikos te pogurao klub na 3. mjesto...

PRANJIĆ NIJE IGRAO Petrić je zabio na gostovanju kod Panaitolikosa za slavlje Panathinaikosa 1-0 i skok na treće mjesto. Od prve minute igrao je i Schildenfeld

Panathinaikos je u 11. kolu grčkog prvenstva pobijedio Panaitolikos 1-0 . Jedini gol za goste je zabio hrvatski napadač Mladen Petrić deset minuta prije kraja utakmice. Zabio je Petrić glavom nakon kornera.

Petriću je to bio drugi ovosezonski gol za Panathinaikos , u kojem je od prve minute igrao i Gordon Schildenfeld. Danijel Pranjić nije bio ni na klupi. Panathinaikos je ovom pobjedom skočio na treće mjesto grčkog prvenstva.

PAOK je vodeća momčad s 28 bodova , Olympiakos ima 23 boda, a Panathinaikos nakon ove pobjede ima bod manje.