Pogledajte Dinamov gol koji je utišao 25.000 ljudi na Poljudu

Mislav Oršić namjestio je loptu na gotovo 30 metara i pucao izravno iz slobodnjaka. Hajdukov golman Posavec odbio je loptu, ali na nju je natrčao Mario Gavranović i zabio ljevicom za 1-0 Dinama

Dinamo je na Poljudu protiv Hajduka poveo 1-0 golom Marija Gavranovića u 26. minuti utakmice. To je Gavranoviću ukupno šesti gol koji je zabio Hajduku, tri je splitskom klubu zabio u dresu Rijeke, tri u plavom Dinamovom dresu.

Izborio je baš Gavranović slobodnjak na gotovo 30 metara od gola, Mislav Oršić je odlučio izravno pucati i to kao da jeiznenadilo Hajdukovog golmana Josipa Posavca, koji je odbio loptu, ali na nju je natrčao Gavranović i ljevicom zabio za 1-0.