Pogledajte dva najljepša gola Rijeke u ovoj europskoj sezoni

Golovi početkom oba poluvremena na Rujevici srušili su Milan. Krasan potez iz slobodnjaka i brzinska malonogometna akcija - pogledajte kako je Rijeka ostvarila veliku pobjedu (2-0)

Dvanaest utakmica trajala je ovosezonska riječka europska epizoda koja je ipak završila pozitivno - pobjedom nad sedmerostrukim prvakom Europe Milanom (2-0) na Rujevici.

KOMENTAR Euro-Rijeka: Pobjeda od milijun kuna! Još da je bilo malo sreće

Riječani su poveli u sedmoj minuti krasnim golom Jakova Puljića. Kekova rezerva, u odsustvu Gorgona i Hebera, fantastično je odapeo s 25 metara iz slobodnjaka i od stative zabio svoj prvi europski gol.

Konačan udarac "rossonerima" zadao je Mario Gavranović u 47. minuti. Pola posla napravio je Zoran Kvržić koji je, na dubinsku loptu Leonarda Žute, dao povratnu loptu na peterac, a Gavranović je malonogometnu akciju zaključio svojim šestim europskim golom ove sezone.