Pogledajte kadrove s treninga Vatrenih: Naš reporter potvrdio javnu tajnu iz redova Belgije

Zlatko Dalić slaže novu dobitnu taktiku kakva je bila protiv Kanade (4-1), a pretposljednji trening u večernjim satima prošao je još jednom u odličnom raspoloženju jer veći problemi i dalje zaobilaze hrvatsku reprezentaciju

Dva su dana do zadnje utakmice Hrvatske u grupnoj fazi Svjetskog prvenstva protiv Belgije, u četvrtak od 16 sati. Ujedno i ključne jer Hrvatska i dalje nije osigurala prolazak dalje, a za osminu finala dovoljan joj je i bod.

No nitko neće igrati na remi, to su naši nogometaši već i najavili nekoliko puta. Zlatko Dalić slaže novu dobitnu taktiku kakva je bila protiv Kanade (4-1), a pretposljednji trening u večernjim satima prošao je još jednom u odličnom raspoloženju jer veći problemi i dalje zaobilaze hrvatsku reprezentaciju.

Nikakve više ne osjeća ni Nikola Vlašić.

- List je dobro, napravio sam magnet. Bilo je to do mog osjećaja mogu li. Sad sam u punom pogonu. Atmosfera je odlična, nije floskula. Zajedništvo je tu - rekao je Vlašić.

Belgijanci moraju igrati na pobjedu, samo im ona garantira prolazak, a u tome će im vjerojatno pomoći i Romelu Lukaku.

- On se vraća i trebao bi krenuti čak i od prve minute - javlja s lica mjesta naš reporter Tomislav Gabelić.