Je li bilo kontakta? Pogledajte Pašalićev prekršaj na Ronaldu

Portugalski igrač ušao je s desne strane u šesnaesterac, a 42-godišnji španjolski sudac Clos Gomez procijenio je kako ga je bivši igrač Hajduka spotaknuo s leđa...

Real Madrid je u petom kolu španjolskog prvenstva na Santiago Bernabeuu svladao Elche 5-1 , a četvrtom golu 'los blancosa' prethodio je prekršaj Marija Pašalića na Cristianu Ronaldu u 80. minuti utakmice.

Portugalac je ušao s desne strane u šesnaesterac, a 42-godišnji španjolski sudac Clos Gomez procijenio je kako ga je bivši igrač Hajduka spotaknuo s leđa. Ronaldo je sam zabio s bijele točke za 4-1, a desetak minuta kasnije pogodio i za konačnih 5-1 domaćina.