Pogledajte sjajnu Kalinićevu asistenciju u stilu Ronaldinha

Nikola Kalinić opet je odigrao vrlo dobru utakmicu za Fiorentinu. U domaćoj pobjedi protiv Atalante nije bio strijelac, ali je dobru igru začinio asistencijom u 90. minuti...

Čini se da je izbornik Ante Čačić riješio problem prvoga napadača za utakmicu Hrvatske protiv Bugarske u kvalifikacijama za Euro u nedjelju na Maksimiru.

Nikola Kalinić opet je odigrao vrlo dobru utakmicu za Fiorentinu. U domaćoj pobjedi protiv Atalante (3-0) nije bio strijelac, ali je dobru igru začinio asistencijom u 90. minuti.

Kalinić je u nedjelju u stilu Ronaldinha asistirao za Joana Verdúa koji je postavio konačni rezultat. Pogledajte taj majstorski potez (0:55 u videu), kao i prvijenac Ivana Perišića za remi Intera na gostovanju kod Sampdorije (1-1).