Pogodio suigrača 'u trepavicu': Sjajna asistencija Borne Barišića

Rangersi su iznenađujuće kiksali kod pretposljednjeg sastava škotskog Premiershipa Motherwella (1-1), a hrvatski reprezentativac u 72. minuti kreirao je izjednačujući gol koji je zabio Itten

Hrvatski reprezentativni branič Borna Barišić odigrao je svih 90 minuta te je bio asistent za jedini pogodak Rangersa u 1-1 remiju na gostovanju kod Motherwella u susretu 24. kola škotskog nogometnog prvenstva.

POGLEDAJTE VIDEO: Lovren uređuje hotel za pogođene potresom

Motherwell je poveo golom Colea u 21. minuti da bi Rangers poravnao preko Ittena u 72. minuti koji je udarcem glavom zatresao mrežu nakon ubačaja Barišića.

Video gola možete pogledati OVDJE.

Vodeći Rangers sada ima 66 bodova, čak 21 više uz tri utakmice više od drugog Celtica, dok je Motherwell pretposljednji, 11. sa 19 bodova iz 22 susreta. Isti broj bodova, ali utakmicu više odigranu ima posljednji Hamilton Academical.