Pogodio zamjenu: Stipe Perica srušio Milan, prekidi na 'čizmi'

Utakmica Genoe i Fiorentine odgođena je zbog tuče. Zbog snažne kiše je nakon prvog poluvremena prekinut i dvoboj Rome i Sampdorije na rimskom Olimpicu, u kojem su gosti vodili 2-1

Dvoboj 3. kola Serie A između Genoe Ivana Jurića i Fiorentine Nikole Kalinića, Milana Badelja i Hrvoja Milića, koji je trebao biti odigran na stadionu Luigi Ferraris u Genovi, prekinut je u 27. minuti zbog jake tuče. Nakon polusatnog prekida sudac Luca Banti odlučio je otkazati dvoboj za neki drugi termin. U trenutku prekida rezultat je bio 0-0.

Zbog snažne kiše je nakon prvog poluvremena prekinut i dvoboj Rome i Sampdorije na rimskom Olimpicu, u kojem su gosti vodili 2-1. Utakmica je nastavljena, a Roma je senzacionalno uspjela okrenuti i pobijediti 3-2. Zaslužan za veliki preokret je Francesco Totti, koji je ušao u drugom poluvremenu. Prvo je asistirao Džeki za gol, a zatim u sudačkoj nadoknadi zabio za pobjedu. Veliki Totti!

Udinese je slavio 1-0 kod Milana na San Siru. Bezidejnom igrom i s ne previše pravih prilika ušlo se u posljednjih pet minuta regularnog dijela. Nešto ranije, u 60. minuti, u igru je ušao hrvatski napadač Stipe Perica. Perica se pokazao kao prava zamjena pošto je u 88. minuti, uz malo sreće, pospremio loptu iza leđa Gianluigija Donnarumme za veliko slavlje njegove momčadi. Bio je to Peričin drugi gol u drugom nastupu u Serie A ove sezone.

Bologna je u ranijem terminu (12.30 sati) pobijedila Cagliari 2-1 dok je Atalanta kod kuće slavila protiv Torina 2-1. Chievo i Lazio su odigrali 1-1.

Rezultati 3. kola Serie A:

• Bologna - Cagliari 2-1 (Verdi 23', Di Francesco 74' / Alves 83')
  • Milan - Udinese 0-1 (Perica 88')
  • Atalanta - Torino 2-1 (Masiello 56', Kessie 82'-11m / Falque 54')
  • Chievo - Lazio 1-1 (Gamberini 52' / De Vrij 55')
  • Roma - Sampdoria 3-2 (Salah 8', Džeko 61', Totti 90+3' / Muriel 18', Quagliarella 41')
  • Genoa - Fiorentina 0-0 - prekid