Pokrivač konačno od prve minute u remiju Monaca

Klub iz kneževine odigrao je 0-0 na gostovanju u Toulouseu, a Šimić je odigrao cijelu utakmicu. Lyon je odigrao 0-0, ali ništa nije izgubio

Nikola Pokrivač odigrao je prve 73, a Dario Šimić svih 90 minuta u Monacovu remiju kod Toulousea (0-0). Novim bodom Monaco ima ukupno 10 bodova i na 14. su mjestu na ljestvici. Nantes Ivana Klasnića teško je stradao na gostovanju kod Lorienta 3-0, a hrvatski reprezentativac odigrao je svih devedeset minuta za svoju momčad. Nogometaši Lyona nisu uspjeli ostvariti pobjedu niti četvrto uzastopno kolu u francuskom prvenstvu. U 10. kolu Le Championnata Auxerre je kod kuće remizirao s aktualnim prvakom 0-0. Lyon je u Le Championnatu je u posljednja četiri kola upisao tri remija i poraz. Novo posrtanje Lyona nije iskoristio Bordeax, koji mu se mogao primaknuti na samo bod razlike. Odigrali su 2-2 s Niceom.